Levante kahepoolsed sukkpüksid

Küpsised

Meie veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt järgnevalt toodud kirjeldusele (v.a juhul, kui Teie veebilehitseja on seadistatud küpsiseid mitte vastu võtma).

Käesoleva privaatsuspõhimõtte eesmärk on teavitada teid kogutava informatsiooni tüüpidest ja kasutamisviisidest. Austame oma veebilehe kasutajate privaatsust ning kasutame erinevaid meetmeid, kaitsmaks meile edastatud küpsiste andmeid.

Kuidas küpsised toimivad?

Küpsised on väiksed failid, mis saadetakse Teie arvutisse, kui külastate veebilehte. Igal järgneval külastusel saadetakse küpsised tagasi algsele veebilehele või muule veebilehele, mis küpsise ära tunneb. Küpsised toimivad veebilehe mäluna ja võimaldavad veebilehel Teie arvutit korduvatel külastustel ära tunda. Samuti võivad küpsised jätta meelde Teie eelistusi, parandada kasutuskogemust ja kohandada esitatavaid reklaame just Teile sobivateks.

Miks me küpsiseid kasutame?

Kuidas saab küpsiseid hallata?

Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid, kuid tavaliselt saate brauseri sätteid muuta uutest küpsistest keeldumiseks, olemasolevate küpsiste keelamiseks või lihtsalt Teie teavitamiseks Teie arvutisse saadetavatest uutest küpsistest. Informatsioon veebilehitseja seadistamisest küpsistest keeldumiseks või küpsistest hoiatamiseks on saadaval Teie veebilehitseja alajaotuses “Abi” (“Help”).

Turvalisus

Hindame oma veebilehe kasutajate andmete kaitset kõrgelt ja teeme kõik endast sõltuva, et tagada Teie isikuandmete konfidentsiaalsus.

Kui Teil on täiendavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@sirekar.ee.

Levante sukad

Leht kasutab teenuste edastamiseks küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Close