Levante kahepoolsed sukkpüksid

Kuidas kanda värvilisi sukki

Kui sa ei soovi pidevalt uusi riideid osta, aga tahad oma välimust värskena hoida, siis on võimaluseks olemasolevate riiete kombineerimine uute aksessuaaride, sealhulgas sukkadega. Järgnevalt mõned nõuanded, kuidas uusi sukki-sukkpükse senise stiiliga kokku sobitada.

Värvilised sukad ei sobitu väga hästi suuremustriliste kleitidega. Samuti peaks erksavärviliste sukkade juurde valima neutraalse tooniga kingad. Samas sobivad värvilised sukad hästi erinevate korrapärasemat tüüpi mustrite, näiteks ruudulisega.

Moodsaid oranže sukki kandes võiksid vältida nende juurde mustade riiete kandmist, vastasel korral võid välja näha nagu tähistaksid Halloweeni. Eelista sel puhul riietuses pigem tumedamat pruuni või midagi kergemat. Seikluslikuma välimuse saavutamiseks aga proovi hoopis värviliste sukkade juurde midagi ruudulist kombineerituna rohmakate saabastega. Ainsad sukad, mis mõnikord lausa nõuavad enda juurde musta, on punased. Sellise kombinatsiooniga saavutad piduliku talvise stiili.

Matid või läikivad sukad? Matid teevad saledamaks, kuid läikivad näevad pidulikud ja glamuursed välja.

Naturaalset värvi ja mustad sukad rõhutavad su riietust ja ilusaid jalgu. See on kõige lihtsam viis stiilse ja trendikas välimuse saavutamiseks, hoides samal ajal ka jalad soojana.

Neoonvärvilised sukad on ekstreemsemad ning neid võiks kombineerida teksariide ja saabastega.

Kolm lihtsat nõuannet sukkade sobitamiseks:

 

  • Sobita sukad oma kleidi või kingade värviga.
  • Otsusta kontrasti kasuks ning kanna kollaste kingade juurde purpurpunast või muud tugevat värvi kleiti.
  • Kanna ruudulisi sukki, hoides muu riietuse neutraalse ja lihtsana – näed lahe välja!

Arvesta oma kehakujuga! Erksavärvilised sukad sobivad kõige paremini neile, kel on pikad saledad jalad. Niisiis: mida paksemad jalad, seda tumedamad sukad! Kui soovid luua illusiooni pikematest ja saledamatest jalgadest, katseta tumepunase või ploomivärvilise tumelillaga. Talvel võid neid sobitada neutraalset tooni või kerget pruuni värvi riietega.

Samamoodi võib jalgadest jääda pikem ja saledam mulje, kui valid sukad ühte värvi oma kingadega – see pikendab optiliselt jalgu.

Suured mustrid, horisontaalsed triibud või väga erksavärvilised sukad teevad jalad paksemaks ja neid on keeruline teiste riietega sobitada. Kui otsustad siiski mustriliste sukkade kasuks, hoia ülejäänud riietus nii lihtne kui võimalik.

Värvilisi sukki võib edukalt kombineerida klassikalise kontorikostüümiga, need ei pruugi seejuures üldse liiga väljakutsuvana mõjuda. Näiteks, kui kostüüm on hall.

Värvilised sukad kipuvad mõjuma paremini päeva ajal ja päiksepaistes. Kui need õhturiietuse juurde valida, siis võib riietus mõnikord päris reivilikuks minna. Kui lähedki tegelikult reivile, siis on kõik omal kohal. Muidu aga vali õhtuks tumedamad toonid.

Täna võib värvilisi sukki kanda ka lühikeste pükstega. Kuid see võib olla mööduv kiirmood, samuti ei sobi see sugugi kõigi inimeste kehakujuga.

Kui senine garderoob lubab, siis võid proovida ka valida riietuse juurde täpselt sama värvi kingad ja sukad. Üleni sinine või punane stiil võib ülilahe välja näha.

Inspiratsiooni värviliste sukkade kandmiseks vaata meie pildikontolt Pinterestis: http://pinterest.com/levanteeesti/varviliste-sukkade-inspiratsioon/

Leht kasutab teenuste edastamiseks küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Close