Levante kahepoolsed sukkpüksid

Sukasoovitusi kevadpidudeks

Kevad toob pidulikke sündmusi. Saabumas on koolide lõpupeod ja aktused – kindlasti üks elu tipphetki, mil nii lõpetajad kui nende õnnitlejad soovivad kaunid välja näha. Millised võimalused on pidulike sukkade valikul?

Sukki nagu ka pesugi võib piduliku riietuse ühe osana käsitleda, mis sest, et neid pole tegelikult eriti näha. Kaunid sukad mängivad hea enesetunde saavutamisel ülisuurt rolli, sest kvaliteetsed sukad võivad anda riietusele vajaliku lisanüansi oma värvi või mustri näol ning aitavad korrigeerida kleidi all nähtamatult figuuri. Mõnikord on sukkade tähtsaimaks ülesandeks hoopis üldse mitte välja paista. Head sukad lisavad enesekindlust, ja enesekindlana mõjub igaüks kaunilt ja seksikalt.

Soovitused, kuidas valida kevadpeoks sukki, võttes aluseks Levante valikust pärit näited.

Siidõhuke klassikaline kvaliteet

Invisible 20DENInvisible 20 DEN
Ideaalsed sukkpüksid pidulikeks sündmusteks. Sukkpükste ülaosa on tugevdatud, kuid nähtamatu ning ühtlases koes figuuri trimmiv. Sääreosa on õhkõhuke. Ilma varbaosa tugevduseta – seega sobivad ka lahtiste kingadega.

Genial 20 DEN
Madala vöö- ja väga peene värvliosaga, ilma üleminekuta, madaltiheda õmblusega, puuvillase vahetükiga, ilma varbaosa tugevduseta sukkpüksid. Võid kindel olla, et nende sukkpükste jooned riiete alt ei paista. Kvaliteetsed ja vastupidavad.

Hola 20 DENHola 20 DEN vita bassa
Siidised, matid, madala vöökohaga bikiinilõikelise tugevdatud osaga sukkpüksid. Puuvillase vahetüki ja tugevdatud varbaosaga. Bikiinilõikeline ülaosa ei paista ka lühemate riiete alt ega sügavast lõhikust.

Summer 20 DENSummer 10 DEN
Tugevdatud ülaosaga siidise läikega väga õhukesed sukkpüksid. Ilma varbaosa tugevduseta. Ideaalsed just selliseks kevadsuviseks peoks, mille stiil nõuab sukki, kuigi tahaks juba paljasääri ja lahtiste kingadega käia.Nähtamatu trimmiv efekt

Profile 2015 20 DENProfile 15 DEN

Kui soovite kõhu- ja tuharaosa veidi trimmida, siis valige õhukesed sukkpüksid, mille ülaosa on säärtest 10 korda tihedama koega. Sobivad ideaalselt liibuvate ja figuuri järgivate riiete all kandmiseks. Ilma varbaosa tugevduseta ja puuvillase vahetükiga.

Body Slim 20 DENBody Slim 20 DEN
Luksuslikud, topelt-lycra kattega, pehmed, siidise välimusega ja figuuri korrigeerivad sukkpüksid. Paksem (150 DEN) sädeleva mustriga ülaosa on tugevalt korrigeeriva efekti, madaltihedate õmbluste ja puuvillase vahetükiga.

Magic Shaper 20 DENMagic Shaper 40 DEN
Push-up figuuri korrigeerivad, tugevdatud ülaosaga korsettsukkpüksid. Madaltihedate õmbluste ja puuvillase vahetükiga. Kui liibuv kleit meeldib, ent on kartus sellega mitte piisavalt sire välja näha, siis push-up ja kõhtu korrigeeriva efektiga sukkpüksid annavad viimase lihvi.
Seksikas õhuke sukk

Vanita 20 DENVanita 15 DEN

Kui soovite maksimaalselt seksikas välja näha ja sedamitte ainult aktusel, vaid ka afterpartyl või after-afterpartyl. Laia 10 cm-se silikoonpitsiga, hästi vastupidavad pidulikud õhukesed sukad.

Romantic 2015 20 DENRomantic 15 DEN Kui kuuma ilmaga ka silikoonpits higistama ajab – eriti õhukeste mati läikega topelt-lycra kattega sukkade ülaosa on lõpetatud superõhukese ja mugava hingava pitsiga.

Sukad Vanessa 20 DENVanessa 20 DEN
Ajatult stiilsete naiste kõrgem pilotaaž – siidmatid õhukesed sukad, kandmiseks päris sukahoidjaga.Stiilsed mustrid kevadmoest

E204Levante moekollektsioonist
Täpilised imepeene võrgukoega sukkpüksid sobivad andma kerget vallatut aktsenti muidu klassikalisele pidulikule riietusele. Saadaval erinevates värvides, heledates ja tumedates.

E211Levante moekollektsioonist
Huvitava futumustriga sukkpüksid, mis muudavad muidu soliidse riietuse veel soliidsemaks, julgemale lahendusele aga lisavad veelgi hoogu juurde.

E201Levante moekollektsioonist

 

Kaunid erilised mustrilised võrksukad, heledad või tumedad. Sobivad selle kevade trendikast pitsilisest materjalist toppide või kleitide materjaliga.

Levante ja L’Elledue sukad on müügil internetipoes Siidisukk.ee, Tallinna ja Tartu kaubamajas, Järve, Kadaka, Pirita, Torupilli Selveris, Prismades, Tallinna Westmani äris, Saaremaa Kaubamajas, Viljandi Kaubamajas, Põlva Kaubamajas, Võru Kaubamajas, Kohtla-Järve kaupluses Sandra jt hästivarustatud kauplustes.

Levantel ja L‘Elleduel on Facebookis fännileht, kus jagatakse infot sukkadest, trendidest ja sooduspakkumistest ning korraldatakse auhinnamänge. Hakka fänniks ja võida!

Sukad kevadeks - Levante

Leht kasutab teenuste edastamiseks küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Close