Levante kahepoolsed sukkpüksid

Sukasoovitusi talvepidudeks

Talv on pime ja külm aeg, kuid seda glamuursemad ja hiilgavamad on talvised peod. Nüüd on õige hetk näidata oma õhtukleite ja lasta ehetel ning muudel aksessuaaridel särada. Järgnevalt räägime, missugused sukkade omadused on olulised talviste pidude riietuse puhul Levante valikust pärit näidete põhjal.

Nähtamatu trimmiv efekt!

Body Slim 20 või 40 DEN: Luksuslikud, topelt-lycra kattega, pehmed, siidise välimusega ja figuuri korrigeerivad sukkpüksid. Paksem (150 DEN) sädeleva mustriga ülaosa on tugevalt korrigeeriva efekti, madaltihedate õmbluste ja puuvillase vahetükiga.

Magic Shaper 40 DEN: Push-up figuuri korrigeerivad, tugevdatud ülaosaga korsettsukkpüksid. Madaltihedate õmbluste ja puuvillase vahetükiga. Kui liibuv kleit meeldib, ent on kartus sellega mitte piisavalt sire välja näha, siis push-up ja kõhtu korrigeeriva efektiga sukkpüksid annavad viimase lihvi.

Seksikad sukad!

E306 ja E221 moekollektsioonist: isepüsivad elastse silikoonpitsiga pitsilised mustad ja valged sukad mõjuvad supernaiselikult ja võrgutavalt. Isepüsivaid sukki eelistage talvel aga ainult juhul, kui viibite piisavalt stabiilse kliimaga soojades ruumides, sest temperatuurikõikumise mõjul tõmbuvad füüsikaseadustele alluvas maailmas kokku ka sääred, mistõttu sukad võivad külmaga hakata alla vajuma.
Vanessa 20 DEN: Ajatult stiilsete naiste kõrgem pilotaaž – siidmatid õhukesed sukad, kandmiseks päris sukahoidjaga. Silikoonpitsist erinevalt püsivad talvel garanteeritult ülal ka siis, kui temperatuur madal – näiteks teatri ees kokkusaamist või kojusõiduks taksot oodates.

Stiilsed mustrid talvemoest

E296 moekollektsioonist: lillepitsimustrilised sukkpüksid, mille ülaosasse on sisse kootud sukahoidjaga sukkade efekt. Seksikas lahendus neile, kes päris sukahoidjat ei kanna ja soovivad siiski pidulik-vallatud välja paista. Eriti julged siresääred võivad neid sukkpükse kanda superhüperminiseeliku juurde, et vaatlejate fantaasia üles kütta.

E307 ja E221 moekollektsioonist: klassikalised mustad ja valged pitssukkpüksid ja -sukad. Sobivad pidulikuks aktsendiks paljude erinevate riietusstiilide juurde alates väikesest mustast kleidist kuni piduliku õhturiietuseni.

E278 moekollektsioonist: sukkpüksid modernse laia diagonaaltriibumustriga sääreosas. Talvel kandmiseks sobiv paksus 50 DEN. Ülistiilsed tagasihoidlikumat värvi riietuse ning mustade kõrgete kingade juurde!

Klassikaline valik kaunitele säärtele.

Kui kannad sedavõrd mustrilisi ja säravaid riideid, mille juurde mustrilised sukkpüksid mõjuksid liialdusena, või kui sul on veatud sihvakad sääred, mille ilu tõuseb kõige paremini esile just lihtsate nahavärvi sukkadega, siis valigi lihtsad, ent kvaliteetsed sukkpüksid.

Genial 20 DEN: Madala vöö- ja väga peene värvliosaga, ilma üleminekuta, madaltiheda õmblusega, puuvillase vahetükiga, ilma varbaosa tugevduseta sukkpüksid. Võid kindel olla, et need küll riiete alt ei paista.

 

Leht kasutab teenuste edastamiseks küpsiseid. Meie teenuseid kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Close